Кафедра рисунку та проєктної графіки

При Навчально-науково-виробничому центрі дизайну та мистецтва  працює гурток Живопису та Рисунку. Заснувала і керувала гуртком до 2020 року Олійник Галина Іванівна. На даний момент із студентами гуртка займається Шерстенюк Антоніна Миколаївна.

Студенти гуртка приймають участь у міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах, таких як арт-проект «Шедеври Золотого мольберту у Хмельницькому», відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд» (м. Кам’янець-Подільський), Міжнародний форум «Золотий мольберт» (м. Львів), Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок для обкладинки Всеукраїнського науково-природничого журналу «Колосок» (м. Львів), Міжнародної виставки «Синтеза штук» (м. Бидгощ, Польща).

Також студенти гуртка приймають участь у різноманітних мистецьких проектах, таких як створення живописної композиції «Дивосвіт романтичного Хмельницького» просто неба  в центрі міста по вулиці Проскурівській, присвячений дню міста Хмельницький),  розпис полотна під стінами Собору Святого Юра в місті Лева, в рамках Міжнародного форуму «Золотий мольберт», м. Львів.