Кафедра технологій і конструювання виробів зі шкіри

Студенти кафедри (освітні програми: «Індустрія моди в легкій промисловості», «Проектування взуття та галантерейних виробів») активно залучаються до наукової роботи у студентських гуртках за інтересами. Так, у студентському науковому гурткуХудожня обробка шкірирозробляють асортимент взуття та шкіргалантерейних виробів із застосуванням художньої обробки шкіри, методів та способів шиття, декорування, вишивання та аплікації. Також студенти мають можливість усвідомити і поглибити знання щодо екологічного та свідомого використання матеріалів і ресурсозберігаючих технологій.

Отримані знання є основою для подальшої фахової підготовки та можуть застосовуватися у практиці реального виробництва індустрії моди.

Студентський науковий гурток «Біодизайн»

На кафедрі «Технології та конструювання виробів зі шкіри» з 2007 року працює студентський науковий гурток «Біодизайн». Студенти спеціальності на основі біодизайну розробляють моделі взуття, різноманітні доповнення та аксесуари, які разом із взуттям об’єднуються в оригінальні комплекти. Це дозволяє не тільки розширити можливості художнього моделювання виробів з погляду форми, конструкції, кольору, але й сприяє пізнанню і творчому осмисленню студентами законів природи, а також розвитку творчих здібностей з метою набуття ними фахових знань та умінь.