Колектив кафедри індустрії моди в легкій промисловості

Зустрічайте колектив кафедри індустрії моди в легкій промисловості Хмельницького національного університету! ‍‍

Наші викладачі – це не просто фахівці, це справжні ентузіасти своєї справи, які щиро діляться знаннями та досвідом з молодшим поколінням.

• Надопта Тетяна Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри:

“У сучасному світі важливо не лише володіти знаннями, але й бути готовими до постійного розвитку та вдосконалення.”

• Домбровський Анатолій Брониславович, кандидат технічних наук, професор:

“Насолоджуюсь життям- таким, яким воно є.”

• Михайловська Оксана Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент:

“Сучасний світ надзвичайно багатогранний і дає нам багато можливостей. Відкриваючи світ для себе важливо зберегти і примножити його найкращі надбання.”

• Буханцова Людмила Василівна, кандидат технічних наук, доцент:

“Професійні інтереси – стала мода, мультифункціональні вироби. Знаю, що все можливо. Ці можливості треба побачити та прийняти. Досі вчуся, що, досягаючи життєвих цілей, варто багато часу приділяти родині.”

• Лобанова Галина Євгенівна, кандидат технічних наук, доцент:

“Вважає, що поєднання пунктуальності та відмінного виконання роботи демонструє  високу професійну дисципліну, ефективність та здатність до досягнення результатів. Любить квіти та тварин.”

• Фоміна Софія Валентинівна, викладач-стажист:

“Вважає, що в житті потрібно постійно розвиватись, ставати краще та оточувати себе тими людьми, на кого можна рівнятись. Любить проводити час з сім’єю та друзями”

• Андрєєва Олена Миколаївна, викладач, асистент:

“Цікавиться інноваціями та слідкує за модними тенденціями у фешн-індустрії, захоплюється 3D моделюванням, вивчає новітні технології. Свій багаторічний багаж знань з радістю передає студентам та усім охочим до швейної справи”

• Козловська Людмила Вікторівна, викладач, асистент:

“Невтомна праця та віра у власні можливості – ключ до успіху, а віра у завтрашній день – світло, що освітлює наш шлях і надає силу продовжувати йти вперед, навіть коли все здається складним.”

Це лише деякі з наших талановитих викладачів!

На кафедрі індустрії моди в легкій промисловості Хмельницького національного університету ви знайдете не лише знання та навички, необхідні для успішної кар’єри, але й натхнення та підтримку на шляху до вашої мрії!