Команда “ChemTech” серед переможців конкурсу Ігри Заводів 7.0

Команда “ChemTech” виборола 2-ге місце на Всеукраїнському конкурсі Ігри Заводів 7.0, обігнавши 54 команди по всій Україні!

Склад переможної команди:

• Артем Бєлоцький, АТ-22-1, 2 курс, кафедра трибології, автомобілів та матеріалознавства (ТАМ), Факультет інженерії, транспорту та архітектури (ФІТА) (@1_a_r_t_e_m_0)
  • Дмитро Пінковський, РМ-20-1, 4 курс, кафедра машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем, ФІТА (@mr_pinkod)
  • Марина Краєвська, ХТІ-21-1, 3 курс, кафедра хімії та хімічної інженерії, ФТіД (@amuletkkjj)
  • Олександр Кирилюк, РМ-20-1, 4 курс, кафедра машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем, ФІТА (@sancho33e)
  • Валентин Костенко, ХТІ-23-1, 1 курс, кафедра хімії та хімічної інженерії, ФТіД (valik_kostenko)

Під керівництвом асистента кафедри хімії та хімічної інженерії, Тетяни Іщук, команда “ChemTech” не тільки продемонструвала високий рівень майстерності, але й виборола 3-тє місце за кейс від компанії МХП!

На Всеукраїнському конкурсі Ігри Заводів 7.0 було представлено 6 захоплюючих кейсів від провідних підприємств країни.

Концерн Хлібпром запропонував розробку формули для точного розрахунку кількості води для замісу.

Metinvest підкреслив важливість працевлаштування молоді на металургійні підприємства України як засіб відродження економіки.

BAT Україна презентувала ініціативу з впровадження нових цінностей на виробництві.

Компанія KERNEL виклала свій кейс щодо алгоритму запуску нових комплексних ліній технологічного обладнання на заводі у віддаленому режимі.

МХП представив два цікаві кейси: удосконалення алгоритмів визначення зон продуктивності поля та забезпечення камер заморожування резервним джерелом живлення. Кожен з цих кейсів відкривав нові можливості та виклики для учасників конкурсу, що зробило подію захоплюючою та продуктивною для розвитку інженерної думки та інновацій.

Цей видатний успіх підкреслює експертність та інноваційний підхід наших студентів та викладачів.

Вітаємо команду “ChemTech” та весь колектив Хмельницького національного університету з цим досягненням! Це прикладом наполегливості, інтелекту та командної роботи. Ми пишаємося вами!

Факультет технологій і дизайну